12.03.2016 III edycja konferencji „Świat Szponiastych Łowców”

czwartek 31.03.2016

W sobotę 12 marca odbyła się już III edycja konferencji „Świat Szponiastych Łowców”. Tematyka wykładów obejmowała zagadnienia związane z hodowlą i chowem, żywieniem, chorobami, anatomią, aspektami prawnymi oraz ochroną ptaków drapieżnych.

Już po raz kolejny wyszliśmy z inicjatywą zorganizowania konferencji o tej tematyce, a wydarzenie zawsze cieszyło się dużym zainteresowaniem. Udział w tym jedynym w swoim rodzaju przedsięwzięciu jest bezpłatny, a realizować go możemy jedynie dzięki pomocy ludzi wrażliwych na piękno przyrody, rozumiejących potrzebę wspierania takich działań. Bardzo dziękujemy wszystkim prelegentom, których wykłady były niesamowicie pouczające i ciekawe!

Jeszcze raz ogromne podziękowania dla:
– Janusza Sielickiego
– dr Piotra Adamiaka
– Henryka Mąki
– dr hab. Bartłomieja Bartyzela, dr Joanny Boneckiej, lek. wet. Filipa Pankowskiego
– dr Doroty Zawadzkiej
– dr Andrzeja Kruszewicza
– dr Agnieszki Czujkowskiej
– Pavla Michala
– Nicholasa Karla Gerharda
– Jarosława Przydacza

Zdjęcia wykonał Wojciech Zapora.

11