Gość na Wydziale – firma Cargill

czwartek 17.03.2016

Cargill_logo_svgW dniu 17 marca br. gościliśmy na Wydziale, w ramach przedmiotu „Przemysłowa produkcja pasz” dla studentów kierunku zootechnika, przedstawicieli firmy Cargill, czołowej na krajowym i światowych rynkach firmy oferującej pasze i karmy dla zwierząt, zboża i śruty, środki do produkcji rolnej, produkty rolno-spożywcze.  Pani Beata Białecka przedstawiła historię firmy Cargill, kierunki i obszary działania w Polsce i na świecie. Pani Lucyna Piórkowska zaprosiła studentów do wzięcia udziału w programie „Pierwsza praca”, który jest szansą dla młodych ludzi do zdobycia doświadczenia zawodowego, sprawdzenia nabytej na studiach wiedzy w praktyce. Pan Marcin Rydel, absolwent naszego Wydziału, który od 7 lat pracuje w firmie Cargill, podzielił się swoim doświadczeniem z młodszymi kolegami, z ogromną swadą opowiadał o pierwszych krokach swojej kariery zawodowej i kolejnych awansach w firmie Cargill.