poniedziałek 14.03.2016

zającWydział Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie oraz Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego serdecznie zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową „ZARZĄDZANIE POPULACJAMI ZWIERZĄT”, która odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2016 r. w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Celem konferencji jest przedstawienie szerszemu gronu przedstawicieli różnych grup zawodowych i społecznych aktualnego stanu wiedzy z zakresu zarządzania populacjami zwierząt, a także podnoszenie świadomości społecznej o potrzebie, sposobach i możliwościach gospodarowania populacjami dzikich zwierząt w obliczu zmian środowiskowych i zagrożeń epizootycznych. Konferencja skierowana jest do naukowców, myśliwych, pracowników Lasów Państwowych, Regionalnych Dyrekcji Ochrony Środowiska, parków narodowych i krajobrazowych, instytucji i urzędów publicznych, organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.
Patronat honorowy obejmuje Minister Środowiska – prof. dr hab. Jan Szyszko.
Udział w Konferencji jest bezpłatny.
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o przesłanie do dnia 30 marca 2016 r. wypełnionej karty zgłoszeniowej na adres mailowy: marcin_sonta@sggw.pl
Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym planie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy,
Komitet Organizacyjny