poniedziałek 29.02.2016

69252*Zapraszamy na spotkanie poświęcone Śp. Profesorowi Krzysztofowi Skórze i działalności Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.*
Profesor Krzysztof E. Skóra, założyciel i Kierownik Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu odszedł 12 lutego 2016 roku. Zostawił po sobie ogromną pustkę.
„Człowiek, który zgromadził kilkadziesiąt osób na skrawku ziemi, by pokazać, że poczuciem misji, determinacją, autentycznością i konsekwencją w działaniu można i należy budować morską tożsamość społeczeństwa.”
(Załoga SMIOUG)
*data: 16 marca 2016 r. (środa)*
*godzina: 18.00*
*miejsce: SGGW w Warszawie, Wydział Nauk o Zwierzętach (budynek 23), AULA II (parter)*