20.02.2016 Dzień Otwarty dla kandydatów na studia

poniedziałek 29.02.2016

W dniu 20 lutego na terenie SGGW w Auli Kryształowej odbył się Dzień Otwarty dla osób zainteresowanych studiowaniem na naszej uczelni. Członkowie Koła Naukowego Aves wraz z pierzastą reprezentacją pomagali w promocji Wydziału Nauk o Zwierzętach, zachęcając przybyłych do zaznajomienia się z kierunkami prowadzonymi na Wydziale oraz zainteresowania się działającymi u nas kołami naukowymi. Zwiedzający mogli dowiedzieć się z pierwszej ręki, czym zajmuje się Koło Naukowe Aves, co to jest sokolnictwo oraz z czym wiąże się utrzymywanie ptaków drapieżnych. Nasi reprezentanci odpowiadali na pytania dotyczące studiów w SGGW, progów punktowych i specyfiki kierunków: Leśnictwo, Biologia, Weterynaria, Zootechnika, Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich, Bioinżynieria zwierząt. Przyszli studenci zainteresowani byli w szczególności perspektywami znalezienia zatrudnienia na rynku pracy oraz możliwościami realizacji swoich pasji. Obecne na wydarzeniu jastrząb Harrisa oraz płomykówka, nasi ambasadorzy przyrody, jak zawsze wywoływały spore poruszenie wśród zwiedzających.

13 14