Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Naukową Biotechnologia i Dobrostan w Naukach o Zwierzętach

piątek 12.02.2016

logoW imieniu Dziekana oraz Rady Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie mam zaszczyt zaprosić na

Międzynarodową Konferencję Naukową Biotechnologia i Dobrostan w Naukach o Zwierzętach połączoną z sesją poświęconą problemom współczesnego drobiarstwa i hodowli ptaków ozdobnych „7th Poultry Days”.

Konferencja skierowana jest do naukowców i praktyków zainteresowanych przedstawieniem wyników badań oraz wymianą poglądów z zakresu szeroko pojętych nauk o zwierzętach.

Proponowana tematyka dotyczy:

– molekularnych podstaw procesów fizjologicznych

– metod doskonalenia i ochrony bioróżnorodności zwierząt

– zwierząt gospodarskich jako modelu w badaniach biomedycznych

– dobrostanu zwierząt gospodarskich, laboratoryjnych i amatorskich

– najnowszych trendów w żywieniu zwierząt

– jakości i bezpieczeństwa surowców oraz produktów pochodzenia zwierzęcego

– aktualnych problemów hodowli drobiu i ptaków ozdobnych.

Konferencja odbędzie się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie przy al. 29 Listopada 46 w Krakowie, w dniach 23-24 czerwca 2016 r.

Informacje dotyczące Konferencji oraz formularz rejestracji uczestnictwa zamieszczono na stronie internetowej:

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy dokonać do dnia 4 kwietnia 2016 r.

Sekretarz Konferencji:

dr hab. Marcin Lis
e-mail: rzlis@cyf-kr.edu.pl

Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
al. Mickiewicza 24/28, 30-059 Kraków
fax.: +48 12 633 33 07

Zaproszenie Konferencja- Biotechnologia i Dobrostan w Naukach o Zwierzętach-Kraków- 23-24 czerwca 2016