Uznani praktycy – gośćmi Wydziału Nauk o Zwierzętach

środa 13.01.2016

IMG_0343W dniu 20 stycznia br. – w ramach V Konfrontacji „Drogi do AgroSukcesu” –  na naszym Wydziale odbyło się spotkanie z uznanymi praktykami z zakresu produkcji zwierzęcej – laureatami ogólnopolskich konkursów: Agroprzedsiębiorca RP oraz AgroLiga.

Moderatorem spotkania był prof. Włodzimierz Fiszer z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Naszymi gośćmi byli:

– Teresa i Jan Drabina, hodowcy zwierząt futerkowych w Czerniejewie, wicemistrzowie Krajowi AgroLigi 2014 w kategorii Rolnicy T i J Drabina

– Jadwiga i Wojciech Wilamowscy, hodowcy bydła mlecznego w Mańkowie, Pan Wojciech jest laureatem konkursu Wzorowy Agroprzedsiębiorca RP 2013

Goście chętnie podzielili się swoimi doświadczeniami zawodowymi z uczestnikami spotkania, pracownikami i studentami naszego Wydziału. Z pasją opowiadali o historii swoich gospodarstw i o dniu dzisiejszym, mówili o problemach, z jakimi borykają się na co dzień, ale także o swoich sukcesach. Naszym Gościom gratulujemy osiągniętych już sukcesów i życzymy wszelkiej pomyślności w kolejnych latach.