Pierwsze miejsce w Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych

poniedziałek 23.11.2015

zdjecie2Wyniki I Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych: Blok Przyrodniczy
I Miejsce
BADANIE RELACJI PTAKA SZPONIASTEGO Z CZŁOWIEKIEM,
Ref: Piotr Wietrow, Renáta Tobolová
Koło Naukowe AVES,
Opiekun: dr Monika Łukasiewicz, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Od 20 do 21 listopada 2015 roku, po raz pierwszy w formule ogólnopolskiej, dział ds. studenckich Zachodniopolskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie wraz z Parlamentem Studentów ZUT zorganizował I Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych. Była to jednocześnie VII Uczelniana Sesja SKN. Patronat honorowy nad Sesją objęli: JM Rektor ZUT, prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kiernożycki i Prorektor ds. Studenckich dr hab. inż. Jacek Wróbel, prof. nadzw.
Sesja została podzielona na sześć bloków tematycznych: blok architektury i budownictwa, blok chemiczny, blok ekonomiczny, blok przyrodniczy, blok techniczny oraz blok żywienia człowieka. Na tegoroczną sesję zgłosiło się 50 Studenckich Kół Naukowych nie tylko z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ale także z ośmiu innych ośrodków naukowych z całej Polski. W sumie nadesłano 72 streszczenia z czego, 7 do bloku architektura i budownictwo, 8 do bloku chemicznego, 9 do bloku ekonomicznego, 22 do bloku przyrodniczego, 22 do bloku technicznego oraz 4 do bloku żywienie człowieka.

GRATULUJEMY !!!

puchar zdjecie3