22.10.2015 Nagrywanie filmu w Teatrze Rozmaitości, projekt ,,Stróżu Mój”

niedziela 22.11.2015

W czwartek 22 października członkowie KN Aves wzięli udział w kręceniu filmu w Teatrze Rozmaitości (ul. Marszałkowska 8, Warszawa) w ramach projektu ,,Stróżu Mój”. W filmie głównej roli oczywiście nie zagrali studenci, a ich podopieczni – ptaki drapieżne (myszołów zwyczajny, raróg stepowy, sowy – płomykówka i uszatka) oraz kruk, a także 10 kur ozdobnych opiekunki Koła dr Moniki Łukasiewicz. Nagrywanie składało się z 7 scen kręconych w różnych zakątkach teatru. W każdej brały udział ptaki, a wykazały się one nieziemską cierpliwością. Ich zadaniem była współpraca z portierami teatru oraz aktorką Dominiką Biernat, która również jest autorką całego projektu.

,,Instalacja teatralna Dominiki Biernat z udziałem portierów TR Warszawa. Przez trzy noce portierzy będą oprowadzać pojedynczych widzów po budynku TR Warszawa i pokazywać przestrzenie na co dzień niedostępne dla publiczności. Nocna wyprawa do teatru będzie połączona z instalacją wideo, inspirowaną teatralnym monitoringiem.” – pisze Teatr Rozmaitości w Warszawie.

Nie wiesz, co teatr ma wspólnego z ptakami? Przyjdź i dowiedz się sam!

Kiedy?

27.11/PT/21.00-4.00
28.11/SB/21.00-4.00
29.11 /NDZ / 20.00-3.00

Każdego dnia akcja rozpoczyna się co 20 minut i powtarzana jest 21 razy. Widzowie biorą udział w wydarzeniu pojedynczo.

Więcej informacji:

zd1 zd2