Gość na Wydziale: GEA Farm Technologies

czwartek 29.10.2015

GGW dniu 27 października 2015 r. w ramach fakultetu „Bazy danych w hodowli zwierząt” gościliśmy na Wydziale Nauk o Zwierzętach Panią Ewę Balińską, przedstawicielkę firmy GEA Farm Technologies. W czasie wykładu studenci IV roku studiów stacjonarnych na kierunku zootechnika poznali ofertę firmy dotyczącą nowych technologii stosowanych w hodowli bydła mlecznego, ze szczególnym uwzględnieniem systemu zarządzania stadem DairyPlan C21. Istotnym elementem zajęć były ćwiczenia w sali komputerowej, gdzie studenci w sposób praktyczny poznali poszczególne moduły, udostępnionego przez firmę GEA programu DairyPlan, pozwalające kontrolować wiele czynników, stanowiących podstawę do profesjonalnego zarządzania stadem. Składamy serdeczne podziękowania Pani Ewie Balińskiej, za przedstawienie działalności i najważniejszych osiągnięć firmy oraz przeprowadzenie zajęć praktycznych naszymi studentami.