31.05.2015 Dzień Dziecka w Skierniewicach

niedziela 18.10.2015

W niedzielę 31 maja 2015r. odbył się w Skierniewicach piknik z okazji Dnia Dziecka, na który zostali zaproszeni członkowie KN Aves. Tym razem nie tylko z ptakami drapieżnymi, a również z kurami ozdobnymi, których właścicielką jest opiekunka Koła dr inż. Monika Łukasiewicz! Serca wszystkich dzieci podbiła oczywiście rasa kur jedwabistych, których pióra przypominają sierść puchatego królika. Rodzice z trudem odciągali dzieci od ich głaskania. Sekcja Sokolnicza zaprezentowała klasycznie swoje drapieżniki: sokoła raroga (Falco cherrug), myszołowa zwyczajnego (Buteo buteo) oraz sowę uszatkę (Asio otus). Kilka wystąpień studenta Piotra Wietrowa przybliżyło uczestnikom pikniku tematykę sokolnictwa oraz gatunków ptaków drapieżnych. Dla dzieci to był niezapomniany dzień!

1-64

1-63