30.05.2015 Piknik Powiślańskiej Fundacji Społecznej

niedziela 18.10.2015

Dnia 30 maja 2015r. dwoje przedstawicieli KNAves  Anna Głowacka i Paweł Kosiarz udali się do Przedszkola Integracyjnego nr 6 na Piknik Powiślańskiej Fundacji Społecznej. Piknik zorganizowany został głównie dla dzieci pochodzących z rodzin z problemami, studenci wybrali się tam więc w celach charytatywnych. Wraz z ptakami, Ufką (sokolicą raroga) i Gizmem (samcem sowy płomykówki) w ciągu 2 godzin uświadamiali uczestników wydarzenia w zakresie pracy z ptakami sokolniczymi, ich układania, odchowu oraz jakże ważnej w dzisiejszych czasach ochrony gatunkowej tych pięknych zwierząt. Jak zwykle nasi podopieczni wzbudzili niemałe poruszenie i zaciekawienie wśród osób, które miały możliwość przyjrzeć się tego rodzaju ptakom z bliska, a nawet dotknąć i zrobić sobie z nimi zdjęcie. Przy tego typu akcjach najważniejsza jest dobra zabawa, którą dodatkowo uprzyjemniła niezwykła gościnność organizatorów, a największym wynagrodzeniem dla nas były uśmiechy i radość najmłodszych uczestników wydarzenia, do których życia na pewno wnieśliśmy szczyptę radości.

1-61

1-60