22-23.05.2015 Dni SGGW 2015

niedziela 18.10.2015

Jak co roku w maju na terenie kampusu SGGW w Warszawie odbyły się Dni SGGW, na których nie mogło nas zabraknąć. KNAves reprezentowało się na stoisku Wydziału Nauk o Zwierzętach wraz ze swoimi podopiecznymi, którym zwiedzający tradycyjnie mogli spojrzeć oko w oko, zrobić im zdjęcia oraz pogłębić swoją wiedzę na temat utrzymywania ptaków drapieżnych. W sobotę odbył się pokaz lotów połączony (PO RAZ PIERWSZY!) z pokazem współpracy konia z sokołem. Widowisko cieszyło się naprawdę ogromną frekwencją i zainteresowaniem publiczności. Dla Avesowiczów był to bardzo męczący weekend, ale zarówno zwiedzający jak i członkowie Koła z pewnością nie mogą doczekać się kolejnych Dni SGGW!

Podczas Dni SGGW reprezentacja naszego koła brała udział w studenckiej „Familiadzie”, zwanej Studenciadą. Zasady zabawy były wszystkim dobrze znane, za wyjątkiem sędziów i jury, którzy dopiero się uczyli (trzeba im wybaczyć, ponieważ to dopiero pierwsza edycja gry na naszej uczelni). Oczywiście nie mogło zabraknąć żarcików prowadzącego oraz dobrej zabawy. Do następnego etapu dostały się tylko reprezentacje czterech najlepszych kół, w tym rzecz jasna Koła Naukowego Aves! Finał odbył się tydzień później, niestety nie zwyciężyliśmy, ale nie o to w tym wszystkim chodziło- liczyła się dobra zabawa i to, że każdy z uczestników wrócił zadowolony. Mamy nadzieję, że za rok również podejmiemy wyzwanie (ale wtedy już pójdzie nam lepiej!!!).

1-44

1-45