13.09.2015 Piknik Myśliwski w Brwinowie

niedziela 18.10.2015

W dniu 13 września 2015r. na stadionie miejskim odbył się I Brwinowski Piknik Myśliwski, który został zorganizowany w ramach Dni Brwinowa. Mieszkańcy miasta mieli okazję zapoznania się z zagadnieniami związanymi z łowiectwem, w tym sokolnictwem. Na zaproszenie organizatorów Koło Naukowe Aves zaprezentowało ptaki drapieżne, ponadto na pikniku obecne były psy i kury. W ramach prezentacji ptaków zostały poruszone tematy związane z ochroną i hodowlą ptaków łowczych, utrzymaniem sów i kur oraz współpracą owych zwierząt z człowiekiem. Na pikniku dopisała frekwencja zwiedzających, a stanowisko, na którym znajdowały się ptaki, przykuwało uwagę.

1-68

1-69