Gość na Wydziale: firma JOTAFAN

piątek 16.10.2015

logoW dniu 12 października 2015r. w ramach przedmiotu „Nowe technologie w produkcji zwierzęcej” gościliśmy na Wydziale Nauk o Zwierzętach Pana Andrzeja Zagórskiego z firmy JOTAFAN z Krakowa. Studenci studiów stacjonarnych II° kierunku zootechnika poznali ofertę firmy, w tym m. in. automatyczny system ważenia drobiu podczas chowu WGJ-8 oraz program „Pasza-Woda-Światło”. W czasie wykładu  poruszono również problematykę związana ze stężeniem dwutlenku węgla w pomieszczeniach inwentarskich: normy, sposób pomiaru i środki zaradcze. W trakcie zajęć odbyła się prezentacja automatycznego systemu ważenia drobiu, a także sterowników i czujników pomiaru CO2. Składamy serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi Zagórskiemu za przedstawienie najważniejszych osiągnięć firmy i podzielenie się swoją praktyczną wiedzą z naszymi studentami.