Plebiscyt Mistrz Edukacji SGGW

czwartek 28.05.2015

mistrz_edu_01W dniu 22 maja 2015r., w czasie trwania Dni SGGW, poznaliśmy laureatów w Plebiscycie Mistrzowie Edukacji SGGW. Z naszego Wydziału nominowane były następujące osoby: dr hab. Martyna Batorska, dr Marcin Gołębiewski, dr Krzysztof Klimaszewski, dr hab. Tomasz Niemiec i dr Jan Slósarz. Mistrzem Dydaktyki SGGW został Pan dr Jan Slósarz z Zakładu Hodowli Bydła. Wyróżnienie w kategorii Wydziałowy Mistrz Edukacji  otrzymał Pan dr Marcin Gołębiewski z Zakładu Hodowli Bydła. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dydaktyce. W tym samym dniu Pani Monika Przeworska odebrała dyplom dla Koła Naukowego Hodowców Zwierząt Gospodarskich za zajęcie II miejsca w Rankingu Kół Naukowych w ramach XLI Przeglądu Dorobku Kół Naukowych SGGW, który odbył się w dniu 12 grudnia 2014r. Wszystkim studentom aktywnie działającym w Kole serdecznie gratulujemy.

Obraz300 Obraz301

dyplom_koło