poniedziałek 27.04.2015

inkubator innowacyjno¶ci logoSzanowni Państwo,

W związku z realizacją w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie projektu „Inkubator Innowacyjności”, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu o charakterze konferencyjno-wystawienniczym pt. „Nauka dla Gospodarki – Inkubator Innowacyjności SGGW”.

Spotkanie ma na celu zaprezentowanie oferty wdrożeniowej SGGW, potencjalnym odbiorcom, tj. zaproszonym przedstawicielom przedsiębiorstw, a także  przedstawicielom funduszy typu Venture Capital/Capital Equity oraz innych instytucji zainteresowanych finansowaniem aplikacyjnych wyników prac B+R.

Część konferencyjna wydarzenia będzie natomiast okazją do wymiany wiedzy w zakresie aktualnych uwarunkowań współpracy uczelni z biznesem oraz roli nauki w podnoszeniu konkurencyjności sektora rolno-spożywczego.

Konferencja odbędzie się w dniu 28 maja 2015 roku w Auli nr I Wydziału Nauk o Zwierzętach przy ulicy Ciszewskiego 8 (budynek nr 23).

System rejestracji uczestników znajdą Państwo  pod adresem:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Z wyrazami szacunku,