Gość na Wydziale: Firma PELLON

poniedziałek 20.04.2015

pellon2W dniu 19.04.2015r. gościliśmy na Wydziale Przedstawicieli firmy PELLON sp. z o. o. : Pana Dyrektora Grzegorza Kędzierskiego i Przedstawiciela firmy Pana Józefa Homanowskiego, którzy poprowadzili zajęcia z przedmiotu: „Intensywne systemy produkcji zwierzęcej” dla studentów drugiego stopnia studiów niestacjonarnych kierunku Zootechnika. Tematami poruszanymi na zajęciach były: żywienie świń na mokro z wykorzystaniem produktów ubocznych przemysłu rolno-spożywczego, automatyzacja żywienia krów z zastosowaniem PELLON Robot TMR i PELLON Robot Combii. Studenci zapoznali się także z nowoczesnym systemem usuwania odchodów w oborach wolnostanowiskowych proponowanym przez firmę PELLON.