Konferencja: Świat Szponiastych Łowców – relacja filmowa

niedziela 5.04.2015

plakat projekt MAM NADZIEJE ZE JUZ DEFINITYWNYW imieniu Koła Naukowego Aves Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW zapraszamy do udziału w drugiej edycji Konferencji pt.: „Świat szponiastych łowców”. Tematyka konferencji będzie obejmowała zagadnienia związane z podstawami sokolnictwa, etyką, hodowlą i chowem, żywieniem, chorobami, ochroną ptaków drapieżnych i sów, avioterapią oraz psami wykorzystywanymi w sokolnictwie. Projekt ten adresowany jest do szerokiego grona odbiorców – hodowców, specjalistów i sokolników, studentów kierunków przyrodniczych, pasjonatów oraz osób zainteresowanych proponowanymi zagadnieniami. Konferencja odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2015 roku w budynku nr 23, w auli I, Wydziału Nauk o Zwierzętach – konferencja ma status BEZPŁATNA.

Szczegółowe informacje w programie konferencji!

HARMONOGRAM

Zapraszamy do obejrzenia filmu z Konferencji: https://www.youtube.com/watch?v=_R54bbs9E_A