Dzień Otwarty 21.02.2015r.

sobota 21.02.2015

DSC00108 (1)Nasz Wydział był obecny na Dniu Otwarty organizowanym na SGGW 21 lutego 2015r. Do auli kryształowej przyszły tłumy maturzystów – kandydatów na studia w naszej Uczelni. Stoisko naszego Wydziału było oblegane przez młodych ludzi zainteresowanych studiami na naszym Wydziale, szczególnie na kierunkach: Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich  oraz  Bioinżynieria zwierząt. Do studiowania na naszym Wydziale gorąco zachęcali Studenci naszego Wydziału: Studentki z Samorządu Studenckiego WNZ, studenci z Sekcji Zoologicznej Koła Naukowego WNZ i Rafał Maciaszek prezentujący w okazałym akwarium krewetki, raki oraz ślimaki. Serdecznie dziękujemy!

(zdjęcia: Aleksandra Kalińska)