Sukcesy Pracowników naszego Wydziału

piątek 20.02.2015

100(2)Pani dr Marta Grodzik została Laureatką programu COACHING realizowanego przez Fundację Na Rzecz Nauki Polskiej. Celem programu jest udzielenie młodym naukowcom wsparcia w podejmowaniu wyzwań zawodowych i osiąganiu kolejnych etapów kariery naukowej, w procesie podejmowania decyzji oraz w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w pracy zawodowej. Serdecznie gratulujemy.

W studenckiej ocenie realizacji zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2013/2014 najwyżej na SGGW oceniona została Pracownia Pszczelnictwa (ocena 4,96). Wśród ocenionych nauczycieli akademickich, w grupie adiunktów SGGW, najwyżej oceniono dr Małgorzatę Kunowską-Slósarz (ocena 5,00) i dr Monikę Łukasiewicz (ocena 4,96). Serdecznie gratulujemy.