Współpraca międzynarodowa Wydziału

środa 14.01.2015

Grodno_3W dniach 12-13.01.2015r. delegacja Wydziału Nauk o Zwierzętach: Pani Dziekan dr hab. Wanda Olech-Piasecka prof. SGGW, Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z Białorusią dr Marek Balceraka i dr Zuzanna Nowak, przebywała z wizytą na Białorusi. Pani Dziekan podpisała porozumienia o współpracy naukowo-dydaktycznej między naszym Wydziałem a Instytutem Genetyki i Cytologii Narodowej Akademii Nauk Białorusi, i Państwowym Uniwersytetem Agrarnym w Grodnie. Niniejsze porozumienia umożliwiają kontynuowanie współpracy i podjęcie wspólnych badań dotyczących zwierząt gospodarskich i w zakresie zmian populacji zwierzyny dzikiej oraz realizacji programów o charakterze transgranicznym.