Wykład „Błędy w żywieniu psów i kotów”

czwartek 27.11.2014

SGGW_zaproszenie_11.2014W dniu 24 listopada br. odbył się kolejny wykład dotyczący tematyki żywienia psów i kotów, sponsorowany przez firmę Eukanuba, a organizowany przez Koło Naukowe Wydziału Nauk o Zwierzętach. Tematem wykładu wygłoszonego przez dr hab. Tomasza Niemca z Katedry Żywienia i Biotechnologii  Zwierząt naszego Wydziału były najczęściej popełniane błędy w żywieniu psów i kotów. Na spotkanie licznie przybyli studenci, hodowcy oraz miłośnicy psów i kotów. Wykład dr hab. Tomasza Niemca spotkał się z żywym odbiorem, po nim rozgorzała ciekawa dyskusja. Tematem kolejnego wykładu, który odbędzie się jeszcze w grudniu, będzie wpływ żywienia psów i kotów na ich rozród, na który już teraz serdecznie zapraszamy.