XVIII Warsztaty Zootechniczne

wtorek 25.11.2014

logo_PTZW dniu 19 listopada 2014. odbyły się na naszym Wydziale XVIII Warsztaty Zootechniczne, w których wzięło udział 138 osób.  Licznie przybyli nauczyciele akademiccy z dwóch ośrodków – Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Wśród słuchaczy referatów byli studenci, doktoranci i pracownicy z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz pracownicy Instytutu Fizjologii i Żywienia Zwierząt PAN w Jabłonnej oraz Krajowego Centrum Hodowli Zwierząt. Referatów wysłuchali Pracownicy WNZ, członkowie Warszawskiego Koła PTZ, doktoranci i studenci WNZ.

PrezentacjaPTZ