BEZPŁATNE WARSZTATY DLA STUDENTÓW 28 listopada 2014, START o 9.00

BEZPŁATNE WARSZTATY DLA STUDENTÓW

PROJEKT PRACA
Kiedy? 28 listopada 2014, START o 9.00
Gdzie? SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO, AULA KRYSZTAŁOWA, UL. NOWOURSYNOWSKA 166,WARSZAWA

+ Znajdź swoje mocne strony
+ Zostań mistrzem rozmowy kwalifikacyjnej
+ Zrób dobre wrażenie na pracodawcy
ZGŁOŚ SIĘ!

Więcej na naszym funpage`u: www.facebook.com/karierasggw

28 listopada b.r.w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie podczas warsztatów  dla studentów będzie obecne Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce jako partner Projektu: Praca. Warszawie.

Na stoisku informacyjnym Komisji będzie możliwe uzyskanie informacji na temat staży i pracy w unijnych instytucjach zarówno dla uczestników warsztatów jak i innych zainteresowanych osób.

Na miejscu będzie można uzyskać informacje ze strony przedstawiciela Komisji Europejskiej.

Stoisko informacyjne będzie dostępne w godzinach 9:00-16:00 w budynku nr 9 (Aula Kryształowa) w holu głównym w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Na naszej stronie internetowej mogą znaleźć Państwo informacje o Projekcie: Praca i naszym stoisku informacyjnym.

Tutaj znajduje się także relacja z uniwersytetów, na których byliśmy obecni razem ze stoiskiem informacyjnym.