I Kongres Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej

sobota 11.10.2014

konfZapraszamy na I Kongres Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej, który odbędzie się w dniach 6-7.12.2014 w Warszawie, na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW. Celem Kongresu jest przybliżenie nowej, dynamicznie rozwijającej się gałęzi medycyny weterynaryjnej, jaką jest medycyna behawioralna. Chcemy zaprezentować dokonania polskich ośrodków akademickich oraz codzienność lekarzy klinicystów specjalizujących się w zaburzeniach zachowania zwierząt towarzyszących. Przedstawiamy medycynę behawioralną, jako element wiedzy z zakresu chorób wewnętrznych zwierząt, niezbędny każdemu lekarzowi weterynarii do postawienia prawidłowego rozpoznania.

PROGRAM