photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10


Konferencja studencka Euroligi w SGGW

niedziela 1.06.2014

PLAKAT_BRAVE_2014_A3Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w dniach 14-15 listopada 2014 roku będzie gospodarzem międzynarodowej konferencji naukowej zaadresowanej do Studentów jedenastu uczelni przyrodniczych z całego świata, zgrupowanych w organizacji nazywanej EUROLIGĄ (ELLS – Euroleauge for Life Sciences, www.euroleague-study.org)

Każdy student SGGW może wziąć udział w tym wydarzeniu. Wystarczy, że opisze swoją pracę (np. pracę dyplomową: licencjacką, inżynierską, magisterską albo badanie przeprowadzone w ramach koła naukowego,) i wyśle abstrakt. Na konferencji można przedstawić wyniki w formie ustnej prezentacji lub posteru. Najlepsze prace dostaną nagrody w wysokości kilkuset euro. Dodatkowym bonusem jest również możliwość otrzymania punktów do stypendium naukowego. Cała konferencja ma charakter międzynarodowy, dlatego prowadzona będzie wyłącznie w języku angielskim.

Tegoroczne hasło przewodnie konferencji brzmi:

Brave New Thinking, Brave New Sciences, Brave New World

Dziedziny:

  • Sustainable, green and smart development,
  • Economy and innovation, 
  • Agribusiness for modern society

Konferencja to nie tylko szansa na poznanie innowacyjnych pomysłów, ale również osobista wymiana doświadczeń ze studentami i profesorami z najlepszych uczelni przyrodniczych na świecie. To także szansa na niezapomniane przeżycia i nowe międzynarodowe znajomości.

Jak rozpocząć przygotowania?

Po pierwsze zadecydować, czy chcemy zaprezentować wyniki w formie ustnej prezentacji, czy posteru.  Następnie należy zalogować się na stronie i przesłać abstrakt (czyli ogólny zarysu projektu).

http://www.ells2014.sggw.pl/index.php?task=participant&action=register

Termin na nadsyłanie abstraktów upływa 15 czerwca 2014 r.

W DNIU 30 MAJA 2014 r DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH UDZIAŁEM W KONFERENCJI ODBĘDZIE SIĘ WYKŁAD nt. SZTUKI PISANIA ABSTRAKTÓW.

BUDYNEK 8, SALA nr 112 godz. 10.00 – 13.00. ZAPRASZAMY!!!


Wydział Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie