Dzień z De Heus 28 maja 2014r.

niedziela 25.05.2014

dzien z DH_sggwNa naszym Wydziale gościliśmy przedstawicieli firmy De Heus, którzy spotkali się ze studentami I i II roku studiów stacjonarnych II stopnia. Firma De Heus jest wiodącym producentem pasz, koncentratów paszowych, premiksów, preparatów mlekozastępczych w Polsce i na świecie. W spotkaniu uczestniczyli: Adam Góral – st. kierownik regionalny ds. bydła, Andrzej Olczyk – kierownik regionalny ds. trzody chlewnej, Piotr Dawidzki  – kierownik działu sprzedaży dystrybucyjnej, Rafał Wiecheć – kierownik działu marketingu, Adam Sierocki – specjalista ds. drobiu i specjalista ds. HR – Katarzyna Krakowska.