Gość na Wydziale – firma Trouw Nutrition Polska

wtorek 14.01.2014

trouw-nutritionW dniu 13.01.2014 r. gościliśmy na naszym Wydziale Przedstawicieli firmy Trouw Nutrition Polska z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim: Panią dr Beatę Skibę, Panów dr Andrzeja Wróbla i Macieja Święciochowskiego, którzy poprowadzili zajęcia z przedmiotu „Nowoczesne technologie w produkcji zwierzęcej” dla studentów II stopnia studiów stacjonarnych WNZ. Tematem zajęć było wykorzystanie nutriceutyków w żywieniu bydła. Dodatkowo, dr Andrzej Wróbel omówił działalność firmy i zapoznał studentów z głównymi kierunkami produkcji. Pan Maciej Święciochowski przedstawił założenia programu realizowanego w Trouw Nutrition Polska i skierowanego do studentów zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w dystrybucji pasz.