Gość na Wydziale – firma AdiFeed

poniedziałek 2.12.2013

logo_AdFzR_BiP_9W dniu 02 grudnia 2013r. odbyły się zajęcia dydaktyczne z przedmiotu „Nowoczesne technologie w produkcji zwierzęcej”, które poprowadziła Pani dr inż. Paulina Abramowicz z działu badań i rozwoju firmy AdiFeed Sp. z o. o. na temat dodatków paszowych stosowanych u różnych grup zwierząt oraz przedstawiła aktualną sytuację w chowie towarowym drobiu.  Pan dr Artur Żbikowski z Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Katedry Patologii i Diagnostyki  Weterynaryjnej na temat praktyki weterynaryjnej na kurniku  poprawiającej bezpieczeństwo chowu drobiu. W zajęciach uczestniczył również Pan Ireneusz Stachowiak, student naszego Wydziału, który omówił zagadnienia związane z bioasekuracją na fermach drobiu.

AdiFeed_prezentacja