Konferencja „Zwierzęta w badaniach naukowych”

poniedziałek 9.09.2013

LOGOcert2013W dniach 9 – 11 września 2013r. w budynku WNZ odbywa się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa dotycząca roli zwierząt w badaniach naukowych. Organizatorami konferencji są: Polskie Towarzystwo Nauk o Zwierzętach Laboratoryjnych, Wydział Nauk o Zwierzętach SGGW, Wydział Biologii UW, Instytut Biologii Doświadczalnej PAN, Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN. W konferencji bierze udział ponad 150 osób z kraju i zagranicy. Sponsorem głównym jest Konferencji jest firma ANIMA-VIVARI, poza tym w konferencji czynnie (specjalistyczne wykłady i warsztaty dla uczestników) biorą udział firmy: AnimaLab, IDEXX, Harlan, Getinge, Biosell, Labofeed, Witko, BTM. Merazet, Rettenmaier oraz dwie firmy kurierskie specjalizujące się w transporcie zwierząt i materiału biologicznego: DC Animals i World Courier.

PROGRAM