Uroczystość uczelniana

niedziela 13.01.2013

doktorzy

W dniu 10.01.2013r. na uroczystości nadania Doktora Honoris Causa SGGW Panu Prof. dr hab. Markowi Kłodzińskiemu odbyło się wręczanie dyplomów doktorom habilitowanym i promocja doktorów. Z naszego Wydziału dyplom doktora habilitowanego otrzymała dr hab. Beata Kuczyńska, promocję doktorów odebrali: dr Anna Mękarska, dr Aleksandra Fruba, dr Anna Spalona, dr Jakub Gąbka (na zdjęciu z Panią Dziekan dr hab. Wandą Olech-Piasecką), a z wydziału Medycyny Weterynaryjnej dr wet. Kinga Majchrzak pracująca od niedawna w Katedrze Biologii Środowiska. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.