Zaproszenie na szkolenie

piątek 7.11.2014

Bez tytułuSzanowni Państwo,

W związku z realizacją w SGGW projektu pn. Inkubator Innowacyjności, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w serii czterech bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń poświęconych zagadnieniom komercjalizacji badań naukowych, pt. Praktyczne sposoby komercjalizacji wyników badań w naukach przyrodniczych, aspekty międzynarodowe prowadzonych przez dr Łukasza Kutrzebę, Dyrektora Instytutu Jakości JCI, przy Jagiellońskim Centrum Innowacji Sp. z o.o.

Szkolenia odbędą się w SGGW, bud. 23 (Wydział Nauk o Zwierzętach), sala 1069, w terminie: 17-20.11.2014, godz. 8:45-12:15. Po szkoleniach osoby zainteresowane zapraszamy na indywidualne również bezpłatne konsultacje w godz. 12.15-15.30. Szkolenie skierowane jest do wszystkich przedstawicieli środowiska akademickiego naszej Uczelni – liczba miejsc ograniczona.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: inkubator_innowacyjnosci@sggw.pl, do dnia 16.11.2014, podając wybrany/e temat/y szkolenia. Istnieje możliwość uczestniczenia w pojedynczych lub wszystkich blokach tematycznych. Certyfikaty będą wystawiane za osobne bloki tematyczne. Poniżej prezentujemy program szkoleń.

Zachęcamy do udziału! Z wyrazami szacunku, Zespół projektowy

program – inkubator