photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10


Warszawska Konferencja Akwarystyczna

wtorek 20.05.2014

rybyW tym roku w czasie Dni SGGW 23 i 24 maja, po raz pierwszy odbędzie się Warszawska Konferencja Akwarystyczna. Jej organizatorami są Pracownia Ichtiobiologii i Rybactwa Wydziału Nauk o Zwierzętach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Hodowla Krewetek Akwariowych Kumak Shrimp.
Przygotowaliśmy dla Państwa prelekcje dotyczące chowu i hodowli ryb akwariowych, krewetek i raków, a także warsztaty akwarystyczne – jak założyć akwarium naturalne? Jak założyć krewetkarium? Prelekcje poprowadzą specjaliści z Polski i z zagranicy.
Atrakcją konferencji będzie wystawa akwariów. Zostaną zaprezentowane zbiorniki w stylu naturalnym i biotopowym, w których będzie można podziwiać ryby piękniczkowate, endemiczne ryby z jeziora Tanganika, pielęgnice zachodnioafrykańskie, amerykańskie ryby karpiowate i inne. Na wystawie będzie można obejrzeć kilka niepokazywanych dotąd odmian i ras krewetek akwariowych oraz różne gatunki raków. Prezentowany będzie również zbiornik zdegradowany ukazujący stan polskich ekosystemów wodnych oraz zwierzęta inwazyjne. Ponadto na wystawie można będzie zobaczyć unikalne fotografie krewetek akwariowych i fotografie aranżacji akwariów.
Warszawska Konferencja Akwarystyczna to nie tylko spotkanie będące okazją do wymiany wiedzy i poglądów, ale także okazja do promocji akwarystyki.
Konferencja i wystawa odbędą się w Budynku 8, znajdującym się na terenie kampusu SGGW na warszawskim Ursynowie (ul. Nowoursynowska 166) w piątek w godz. 9.30 – 17.30 oraz sobotę od 8.45 do 16.30.
Zapraszamy

PLAN KONFERENCJI


Wydział Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie