Relacja z dnia 11 listopada 2014r.

środa 12.11.2014

11 LISTOPADA 2014r.

ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO

W dniu 11 listopada członkowie Koła Naukowego Aves  uczestniczyli  w projekcie:

Grupy rekonstrukcji historycznych oraz żołnierze wojsk specjalnych: gdzie w jednym z punktów mogli zaprezentować pracę z ptakami drapieżnymi

• Akcje żołnierzy z Jednostek Specjalnych JW Lubliniec, oraz Stowarzyszenia Żołnierzy Wojsk Specjalnych „Grupa RAPTOR”. Trzy prezentacje w godzinach: 13:00, 15:00, 17:00.
  • Stoisko promocyjne JW AGAT.
  • Pokazy kawaleryjskie Szwadronu Bolęcin w barwach 8.Pułku Ułanów księcia Józefa Poniatowskiego oraz sekcji sokolniczej Międzywydziałowego Koła Naukowego AVES, m.in.: popisy władania białą bronią konno, ponadto- POKAZ SOKOLNICZY KOŁA NAUKOWEGO AVES oraz współpracy sokołów z końmi. Godziny: 10:00, 12:00, 14:00.
  • Stoiska z militarnymi pamiątkami dla dzieci i kolekcjonerów.
  • Grochówka wojskowa i inne przysmaki.

Dziękujemy na miłą atmosferę!!!