Konkurs „Innowator Mazowsza”

wtorek 27.08.2024

StruzikRusza XVI edycja konkursu „Innowator Mazowsza”, poprzez który łączymy biznes i naukę. Termin przyjmowania wniosków mija 1 września 2024 r.

Konkurs jest formą docenienia i wyróżnienia innowacyjnych pomysłów mieszkańców Mazowsza. Jest skierowany do przedstawicieli biznesu i nauki, którzy wdrażając innowacyjne rozwiązania wspierają rozwój gospodarki regionu. Nabór zgłoszeń do Konkursu trwa od 15 lipca do 1 września br.

Kategoria konkursowa

• Innowacyjny Naukowiec: dla osób z zakończonym przewodem doktorskim lub tytułem doktora, uzyskanym po 1 stycznia 2020 roku, których praca doktorska została przygotowana lub obroniona w jednostkach naukowych posiadających siedzibę na terenie województwa mazowieckiego, a jej przedmiotem są innowacyjne rozwiązania stosowane w praktyce gospodarczej lub rozwiązania wysoce możliwe do wdrożenia.

Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 48 000 zł.

• W kategorii „Innowacyjny Naukowiec”
    • I miejsce: 20 000 zł brutto
    • II miejsce: 15 000 zł brutto
    • III miejsce: 13 000 zł brutto

Możliwe jest również przyznanie nagrody specjalnej (5 000 zł brutto) za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauk humanistycznych, przyrodniczych i/lub medycznych.

Niezwykle wartościowe są również nagrody partnerów konkursu, w gronie których są instytucje otoczenia biznesu, anioły biznesu, innowacyjne przedsiębiorstwa oraz renomowane uczelnie wyższe.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy onlineTwój wniosek zostanie poddany ocenie formalnej, po której dwóch niezależnych ekspertów dokona jego oceny merytorycznej. Najlepiej ocenione firmy przedstawią swoje pomysły przed gronem ekspertów oraz partnerów konkursu.

Kapituła Konkursu na czele z Marszałkiem Województwa wyłoni laureatów i przyzna wyróżnienia. Wyniki poznamy w listopadzie podczas konferencji finałowej.

Termin upływa 1 września o godzinie 23.59.

zal_nr_1_do_regulaminu_formularz_zgloszeniowy_innowacyjny_naukowiec

zal_nr_3_do_regulaminu_karta_oceny_formalnej_innowacyjny_naukowiec

zal_nr_5_do_regulaminu_karta_oceny_merytorycznej_innowacyjny_naukowiec

zal_nr_7_do_regulaminu_klauzula_informacyjna_dla_uczestnikow_xvi_edycji_konkursu_innowator_mazowsza