Posiedzenie Rady Dyscypliny 2.07.2024 r.

środa 3.07.2024

449782465_1254164845968266_2739114788355970728_nW dniu 2.07.2024 r. odbyło się ostatnie przed wakacjami posiedzenie Rady Dyscypliny Zootechnika i Rybactwo. Oprócz ważnych spraw instytutowo-wydziałowych była też część pożegnalna. Pan Dyrektor Instytutu Nauk o Zwierzętach dr hab. Marcin Gołębiewski, prof. SGGW dziękował współpracownikom i wszystkim pracownikowm Instytutu za cztery lata pracy, ponieważ od września 2024 r. będzie sprawował funkcję prorektora. Ta część posiedzenia RD była bardzo wzruszająca. Pan Dyrektor dziękował Pani dr hab. Monice Michalczuk, prof. SGGW – wicedyrektor Instytutu, Pani Prof. dr hab. Justynie Więcek – Dziekan Wydziału Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt, Panu dr. inż. Janowi Slósarzowi – Prodziekanowi Wydziału Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt, kierownikom jednostek: Pani dr hab. Ewie Skibniewskiej, prof. SGGW – kierownik Katedry Biologii Środowiska Zwierząt, Pani dr hab. Kamilii Puppel, prof. SGGW – kierownik Katedry Hodowli Zwierząt, Pani dr hab. Beacie Madras-Majewskiej, prof. SGGW – kierownik Samodzielnej Pracowni Pszczelnictwa, Pani dr Małgorzacie Rzepkowskiej – kierownik Samodzielnego Zakładu Ichtiologii i Biotechnologii w Akwakulturze, Panu dr hab. Wiesławowi Świderkowi – kierownikowi Katedry Genetyki i Ochrony Zwierząt, Panu dr hab. Tomaszowi Niemcowi, prof. SGGW – kierownikowi Samodzielnej Pracowni Żywienia Zwierząt, Pani mgr Agnieszce Serwatce – kierownik Sekretariatu Instytutu Nauk o Zwierzętach, Panu mgr inż. Sebastianowi Ślusarczykowi z RZD Wilanów Obory, Panu dr. inż. Krzysztofowi Głowaczowi z RZD Żelazna, Panu mgr Norbertowi Gałce ze Zwierzętarni SGGW, Pani mgr Julii Krencik – kierownik Stajni Dydaktycznej SGGW.

Panu dr hab. Marcinowi Gołębiewskiemu, prof. SGGW życzymy zdrowia i samych sukcesów w pracy na stanowisku Prorektora SGGW.

Marcin Monia
justynka1 jas