Konkurs o dobrostanie

środa 26.04.2017

zwierzta-hodowlane-563x353Na wniosek Zespołu ds Dobrostanu Zwierząt Wydziału Nauk o Zwierzętach ogłaszamy konkurs na hasło dotyczące dobrostanu zwierząt gospodarskich, towarzyszących , laboratoryjnych, dzikich … Hasła będą wykorzystane w czasie Dni SGGW do promowania dobrostanu zwierząt, szacunku do zwierząt, przeciwdziałaniu znęcaniu się nad zwierzętami i złemu traktowaniu.

Termin nadsyłania haseł – 6.05.2017r. na adres mailowy: martyna_batorska@sggw.pl. W mailu należy podać proponowane hasło oraz imię i nazwisko jego autora/autorów. Zespół ds Dobrostanu Zwierząt wybierze najlepsze hasła.

Autorzy najlepszych haseł otrzymają nagrody książkowe ufundowane przez Panią Dziekan.