14-15.05.2015 XX Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych we Wrocławiu

niedziela 18.10.2015

W maju na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbyła się XX Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych połączona z XXXII Sejmikiem Studenckich Kół Naukowych, na której troje członków KNAves zaprezentowało wyniki swoich badań w formie referatów. Piotr Wietrow oraz Renáta Tobolová za swoją pracę „Analiza lotów wybranych gatunków ptaków drapieżnych” otrzymali 3 miejsce w sekcji biologii na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt, natomiast Małgorzata Wiewióra otrzymała wyróżnienie za pracę „Wpływ ziemi okrzemkowej na obecność pasożytów przewodu pokarmowego u gołębi rasowych” w sekcji zwierząt egzotycznych na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej. Piotr Wietrow i Renáta Tobolová przedstawili również drugi referat o tytule „Badanie rozkładu fizjologicznych temperatur zewnętrznych wybranych gatunków ptaków drapieżnych i możliwość wykorzystania termowizji w sokolnictwie”. Studentom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

1-38

1-39