19.03.2015 Spotkanie Sekcji Sokolniczej KN Aves

niedziela 18.10.2015

1111-9

Dnia 19 marca na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW odbyło się kolejne już spotkanie sekcji, na którym głównym tematem był słowniczek pojęć używanych w sokolnictwie. Gościli zarówno starzy członkowie Koła, jak i osoby nowe. Każdy z uczestników otrzymał egzemplarz słownika z miejscem do wpisywania własnych definicji pojęć, omawianych szczegółowo i dokładnie podczas spotkania. Dało to możliwość lepszego zrozumienia tematu, a także zachęciło wszystkich do zadawania pytań i długiej dyskusji.

Na końcu spotkania omawiane były sprawy organizacyjne związane z II edycją Konferencji „Świat Szponiastych Łowców”, która odbędzie się 19 kwietnia tego roku.
Spotkanie zachęciło osoby nowe do udziału w wydarzeniu
oraz pomogło wzbudzić większe zainteresowanie naszym Kołem.