21.02.2015 Dzień Otwarty dla maturzystów

niedziela 18.10.2015

Dnia 21 lutego w Auli Kryształowej na kampusie SGGW odbył się Dzień Otwarty dla maturzystów, gdzie jeden z naszych rarogów stepowych (Ufka) miał okazję reprezentować stoisko Wydziału Nauk o Zwierzętach. Ufka jak zwykle okazała się gwiazdą wydarzenia, wzbudzając niemałe zainteresowanie i zatrzymując mnóstwo osób, które chciały zrobić sobie z nią zdjęcie. Zainteresowani, rozmawiając ze studentami oraz zaopatrując się w ulotki dotyczące Wydziału oraz Koła, mogli dowiedzieć się więcej na temat kierunków studiów dostępnych na naszym Wydziale, a także na temat samego Koła Naukowego Aves. Liczymy, że tego dnia wspólnymi siłami udało się zachęcić wiele przyszłych studentów do studiowania jednego z kierunków właśnie na Wydziale Nauk o Zwierzętach oraz że wydarzenie pomogło wzbudzić większe zainteresowanie naszym Kołem.

11116

1117