Zaproszenie na konferencję „Koty, osły, kury i inne gatunki w praktyce. Jak zwierzęta zmieniają terapię?”

poniedziałek 16.09.2024

konfZapraszamy na BEZPŁATNĄ KONFERENCJĘ pt.: „Koty, osły, kury i inne gatunki w praktyce. Jak zwierzęta zmieniają terapię?”. Konferencja odbędzie się w dniu 19 października 2024 r. (sobota), w godz. 10-16,30 (rejestracja od 9,00) w budynku Wydziału Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt SGGW przy ul. Ciszewskiego 8.

ZAPISY (liczba miejsc ograniczona!):

Nasi eksperci:

– dr hab. Dennis C. Turner – światowej sławy etolog

– prof. Alina Rusu – ekspertka interakcji człowiek-zwierzę

– dr Christine Olsen – specjalistka terapii z udziałem zwierząt

– Magdalena Nawarecka-Piątek – doświadczona terapeutka AAS

– dr Agnieszka Boruta – ekspertka zachowań zwierząt w terapii

Konferencja przeznaczona jest dla terapeutów i psychologów, pracowników ośrodków rehabilitacyjnych i opiekuńczych, właścicieli i pracowników gospodarstw edukacyjnych, studentów kierunków związanych z terapią i zwierzętami oraz wszystkich zainteresowanych tematem!

WAŻNE:

– Tłumaczenie symultaniczne (ang/pl)

– Zapewniamy lunch i przerwy kawowe

– Możliwość nawiązania cennych kontaktów

Serdecznie zapraszamy!!!