Zmarł nasz Kolega

poniedziałek 8.11.2021

K. MysińskiZ wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że po 10. letniej walce z chorobą w wieku 73 lat odszedł Nasz kolega Krzysztof Mysiński. W 1975 r. uzyskał tytuł magistra inżyniera zootechniki. W latach 1975-1991 był doktorantem i pracownikiem naukowym Instytutu Hodowli Bydła i Produkcji Mleka SGGW. Ceniony przez studentów jako wyróżniający się dydaktyk, przyjaciel i wychowawca młodzieży. W 1991 r. rozpoczął pracę jako Narodowy Koordynator Programu Pomocy Paszowej Unii Europejskiej dla Polski, a przez kolejne 20 lat pracował w Fundacji Programów Pomocy dla Rolnictwa (FAPA), kierując sekcją programów regionalnych (głównie PHARE) i infrastrukturalnych (RAPID, INRED, STRUDER), dotyczących różnych aspektów gospodarczo-społeczno-edukacyjnych związanych z procesem integracji polskiego rolnictwa z Unią Europejską. Zawsze podkreślał, „że mimo zmiany pracodawcy jego korzenie i serce zostały w SGGW”. Brał udział we wszystkich uroczystościach organizowanych przez nasz Wydział. Dlatego z niepokojem czekaliśmy na potwierdzenie jego udziału w obchodach naszego 70-lecia. Niestety telefon milczał ….. . Uroczystości żałobne odbędą się 10 listopada (środa) o godz. 12:30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym Południowym w Antoninowie.