Spotkanie Naukowe „Farmakologia Przyszłości”

piątek 5.11.2021

farmakologiaZapraszamy serdecznie do udziału w Spotkaniu Naukowym “Farmakologia Przyszłości”, które odbędzie się w Krakowie, dniach od 16 do 19 listopada 2021 roku. Spotkanie jest współorganizowane przez firmę KAWA.SKA Sp. z o.o. oraz Instytut Farmakologii im. Jerzego Maja, Polskiej Akademii Nauk w Krakowie. Na spotkaniu chcemy zgromadzić grono specjalistów prowadzących badania z obszaru szeroko pojętych nauk medycznych oraz nauk o życiu, w których wykorzystuje się zaawansowane metody obrazowania mikroskopowego oraz analizy danych wielkoskalowych z obszaru genomiki. Ideą jest umożliwienie nawiązywania nowych kontaktów i współpracy w ramach już prowadzonych badań, jak też zaprezentowanie możliwości badawczych naukowcom z innych ośrodków, którzy rozważają wykorzystanie nowych metodyk. Konferencja odbędzie się w tradycyjnej formie, z częścią uczestników obecnych na sali wykładowej podczas prezentacji, jak również będzie transmitowana on-line dla osób biorących udział zdalnie.

Spotkanie naukowe – Farmakologia Przyszłości

PROWADZĄCY:

Dr hab. G. Kreiner; Dr hab. A. Chocyk; Dr A. Jurga; Mgr J. Wesołowska;
Dr hab. M. Korostyński; Dr hab. A. Sadakierska-Chudy, Dr A.T. Freitas, M. Sobalska Kwapis; Dr B. Pomierny; Dr hab. G. Latacz; Dr. P. Link-Lenczowski; Dr hab. M. Suski;
Dr hab. A. Mendyk; Dr A. Siwek; Dr Krzysztof Szade; Dr hab. Maria Walczak

MIEJSCE: