Konferencja naukowa „Zarządzanie populacją łosia w Polsce”

wtorek 30.01.2018

Zaproszenie Konferencja WL SGGW 02.02.2018 r.W dniu 2 lutego 2018r. na Wydziale Leśnym SGGW w Warszawie odbędzie się ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Zarządzanie populacją łosia Alces alces w Polsce”. Celem konferencji jest udostępnienie pola do dyskusji wielu stronom zainteresowanym zarządzaniem oraz ochroną gatunkiem jakim jest łoś. Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać referatów poświęconych metodom zarządzania gatunkiem, historii zmian liczebności populacji w Polsce oraz w państwach sąsiednich, dowiedzieć się wielu  ciekawostek na temat gatunku oraz porozmawiać z krajowymi specjalistami w zakresie biologii i gospodarowania populacją łosia. Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 9:00. W załączeniu znajduje się program wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!

konferencjaós