Dzień Otwarty dla kandydatów na studia

poniedziałek 6.02.2017

plakat_dni_otwarte_got-01      W sobotę, 4.02.2016r. odbył się Dzień Otwarty dla kandydatów na SGGW. W tym roku spotkanie to miało miejsce w Centrum Wodnym, a nie jak w ubiegłych latach w Auli Kryształowej. Każdy z wydziałów miał swoje stoisko, przy którym pracownicy naukowo-dydaktyczni oraz studenci zachęcali do studiowania. Atrakcją naszego stoiska były owady z Sekcji Zoologicznej Koła Naukowego WNZ. Równocześnie, w różnych salach odbywały się spotkania dziekanów z kandydatami na konkretne kierunki studiów. Pani Prodziekan dr hab. Justyna Więcek, prof. SGGW spotkała się w auli II naszego budynku z licealistami, którzy zainteresowani byli studiowaniem na wszystkich trzech kierunkach na naszym Wydziale. Przyszli studenci zadawali wiele pytań dotyczących m. in. zasad rekrutacji na nasz Wydział czy przedmiotów na poszczególnych kierunkach studiów.

IMG_2040
IMG_2050