Warszawskie Dni Akwarystyki 21 i 22 maja 2016r.

wtorek 17.05.2016

Akwa    Warszawskie Dni Akwarystyki to:

- Największe wydarzenie akwarystyczne w Warszawie

- Jedyna konferencja naukowa w Polsce poświęcona akwarystyce

- Prawdopodobnie największa wystawa akwarystyczna w Polsce:

- 50 wystawców zaprezentuje około 100 zbiorników o łącznej pojemności przekraczającej 10 000L, które pomieszczą ponad 500 ryb, skorupiaków i mięczaków

- Zaprezentujemy m.in. polskie gatunki ryb takie jak szczupak, węgorz czy cierniczek.

- Nie zabraknie zwierząt egzotycznych takich jak płaszczki, arowany, wężogłowy, prapłetwce, pielęgnice, bojowniki czy gupiki. Pojawią się również skorupiaki – krewetki i raki z różnych stron świata

- Warsztaty akwarystyczne prowadzone przez czołowych polskich akwarystów

- Możliwość spotkania i nawiązania współpracy z ciekawymi ludźmi

Liczne konkursy z nagrodami, jak np. II Konkurs Wiedzy Akwarystycznej, Warsaw Aquascaping Contest, Najlepsze Akwarium Warszawskich Dni Akwarystyki, Akwarium dla przedszkolaka oraz konkursy fotograficzne.

Weź udział i wygraj swoje własne akwarium!

Wstęp wolny.
Zapraszamy w sobotę i niedzielę 21-22 maja do Budynku 23 Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW przy ulicy Ciszewskiego 8 w Warszawie (godziny otwarcia wystawy 10.00-16.00).