16.04.2015 Spotkanie Sekcji Sokolniczej KNAves

niedziela 18.10.2015

1-19

Dnia 16 kwietnia przy domku sokolniczym na terenie starego kampusu SGGW odbyło się pierwsze w tym roku terenowe spotkanie Sekcji. Przybyli zarówno bardziej doświadczeni, jak i nowi członkowie  Koła. Podczas spotkania „nowicjusze” mieli okazję zobaczyć, w jaki sposób przygotowuje się karmę dla naszych podopiecznych, dowiedzieć się jak i kiedy odbywa się karmienie. Wszyscy obecni mieli również okazję zobaczyć ptaki w pełnej krasie podczas lotu. W trakcie spotkania uczestnicy mogli poznać praktyczne podstawy przygotowania ptaków do lotu oraz nauczyć się, w jaki sposób wiązać standardowy węzeł używany w sokolnictwie.

Plenerowe spotkanie Sekcji było świetną okazją do obcowania z naszymi podopiecznymi w miejscu, gdzie przebywają na co dzień.