Farming Simulator 15

niedziela 16.11.2014

FS15W dniu 4.11.2014 roku odbyła się objęta przez Jego Magnificencję Rektora SGGW prof. dr. hab. Alojzego Szymańskiego patronatem honorowym premiera gry Farming Simulator 15. Impreza miała miejsce w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W realizację przedsięwzięcia zaangażowało się także Koło Naukowe Hodowców Zwierząt Gospodarskich – KNHZG. Premiera gry stała się kolejnym pretekstem do propagowania działań KNHZG wśród przybyłych na premierę gości – zarówno studentów SGGW jak i osób spoza uczelni. Niekwestionowaną gwiazdą premiery stała się Melania – krowa należąca do KNHZG! To ona zachęcała do udziału w premierze gry Farming Simulator 15 oraz umożliwiła wyłonienia najszybciej dojącej studentki SGGW.