Wyjazd studyjny do firmy Cedrob S.A.

wtorek 22.11.2022

ec8841465f155a6c9c3c938ab86b4fb9cb0ca23fW dniu 17 listopada 2022 r. studenci kierunku Zootechnika studiów stacjonarnych I stopnia (rok 3) oraz  studiów stacjonarnych II stopnia (rok 1) Wydziału Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt SGGW w Warszawie uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do firmy CEDROB S.A. Wśród studentów znajdowali się członkowie Sekcji Drobiarskiej Koła Naukowego Hodowców Zwierząt Gospodarskich SGGW. Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu  Zintegrowany Program Rozwoju SGGW na Rzecz Rozwoju Regionalnego (POWR.03.05.00-00-ZR14/18). W spotkaniu uczestniczyli Prodziekan dr Jan Slósarz oraz Zastępca Dyrektora Instytutu Nauk o Zwierzętach dr hab. Monika Michalczuk, prof. SGGW. Firma CEDROB od lat wspiera proces dydaktyczny Wydziału, tym razem również studenci mieli możliwość zapoznać się ze specyfiką produkcji i działalności firmy oraz zwiedzili kluczowe obiekty należące do spółki, m.in. kurniki (przy zachowaniu niezbędnych zasad bioasekuracji) oraz zakład uboju drobiu. Przedstawiona została oferta praktyk, staży i kariery w CEDROB S.A. co było bardzo ważne dla studentów. Spotkanie pozwoliło na skonfrontowanie wiedzy pozyskanej na zajęciach dydaktycznych z realiami pracy zawodowej zootechnika.

Szczególne podziękowania kierujemy do Wice Prezesa CEDROB S.A. Włodzimierza Bartkowskiego oraz pozostałych przedstawicieli firmy w osobach:

• Stefana M. Chrzanowskiego (Dyrektora Biura Ogólnopolskiego Związku Producentów Drobiu POLDRÓB),
  • Barbary Wojciechowskiej (Dyrektor Zakładu Mięsa Drobiowego CEDROB S.A.),
  • Anny Wiśniewskiej (Kierownik Działu Promocji i Reklamy CEDROB S.A.),
  • Olgi Stryjewskiej (Dział Promocji i Reklamy CEDROB S.A.),
  • Sylwii Krzyśpiak (Zespół płac i rekrutacji CEDROB S.A.),
  • Sławomira Szczepańskiego (Dyrektora Fermy BKL w Kondrajcu Pańskim).

Dzięki Państwa zaangażowaniu w proces dydaktyczny kształtowane są nowe pokolenia świadomych zootechników, którzy nie mają obaw przed wejściem na rynek pracy!  Dziękujemy serdecznie!

cedrob1